W dniach 9-11.06.2017 w hali „Kosynierka” odbędzie się międzynarodowy turniej koszykówki młodzików „BLACK POINT BASKET CUP”. Weźmie w nim udział aż osiem zespołów: WKS Śląsk I Wrocław, WKS Śląsk II Wrocław, AZS AWF Wrocław, Kadra Woj. Lubuskiego, MKS Dąbrowa Górnicza, TKM Włocławek, ABC DOURDES /Francja/ oraz Eisbaren Bremerhaven /Niemcy/. Zespoły najpierw będą rywalizowały w dwóch grupach, do dalszej walki o medale awansują po dwie najlepsze drużyny z każdej grupy.

Zdjęcia z turnieju (fot. Bogdan Elmanowski)

Komunikat Black Point Basket Cup

 

Grupa A                                                                                                   Grupa B

WKS Śląsk II Wrocław                                                                                                             WKS Śląsk I Wrocław
AZS AWF Wrocław                                                                                                                  MKS Dąbrowa Górnicza
Kadra Woj. Lubuskiego                                                                                                         TKM Włocławek
ABC DOURDES /Francja/                                                                                                       Eisbaren Bremerhaven /Niemcy/

Terminarz:

Piątek (09.06.2017)

9.00 – GR. A – WKS Śląsk II – ABC DOURDES  23:108
10:30 – GR. B – WKS Śląsk I – Eisbaren Bremerhaven  48:51
12.00 – GR. A – AZS AWF Wrocław – Kadra Woj. Lubuskiego  21:69
13.30 – GR. B – MKS Dąbrowa Górnicza – TKM Włocławek  21:56
15.00 – GR. A – Kadra Woj. Lubuskiego – ABC DOURDES  39:36
16.30 – GR. B – TKM Włocławek – Eisbaren Bremerhaven  68:23
18.00 – GR. A – WKS Śląsk II – AZS AWF Wrocław  34:45
19.30 – GR. B – WKS Śląsk I – MKS Dąbrowa Górnicza  44:39

Sobota (10.06.2017)

9.00 – GR. A – Kadra Woj. Lubuskiego – WKS Śląsk II  88:18
10:30 – GR. B – TKM Włocławek – WKS Śląsk I  78:24
12.00 – GR. A – MKS Dąbrowa Górnicza – Eisbaren Bremerhaven  39:46
13.30 – GR. B – AZS AWF Wrocław – ABC DOURDES  6:68
15.00 – AZS AWF Wrocław- MKS Dąbrowa Górnicza  23:37
16.30 – WKS Śląsk II – WKS Śląsk I  32:65
18.00 – Kadra Woj. Lubuskiego – Eisbaren Bremerhaven  60:20
19.30 – ABC DOURDES – TKM Włocławek  53:52

Niedziela (11.06.2017)

9.00 – Mecz o 7 miejsce – AZS AWF Wrocław – WKS Śląsk II  47:28
10.30 – Mecz o 5 miejsce – MKS Dąbrowa Górnicza – WKS Śląsk I  18:46
12.00 – Mecz o 3 miejsce – Eisbaren Bremerhaven – TKM Włocławek  33:66
13.30 – FINAŁ – Kadra Woj. Lubuskiego – ABC DOURDES  45:29
15.00 – ZAKOŃCZENIE TURNIEJU

      Tabela końcowa
1. Kadra Woj. Lubuskiego
2. ABC DOURDES (Francja)
3. TKM Włocławek
4. Eisbaren Bremerhaven (Niemcy)
5. WKS Śląsk I
6. MKS Dąbrowa Górnicza
7. AZS AWF Wrocław
8. WKS Śląsk II