Już jutro (16.05) rozpoczynamy turniej finałowy Mistrzostw Polski Juniorów. Nasi zawodnicy zagrają w grupie A, gdzie zmierzą się z drużynami: Hensfort Przemyśl, Asseco Gdynia i Polonia Warszawa.

Turniej finałowy MP U18

Klasyfikacja końcowa

  1. Hensfort Przemyśl
  2. Asseco Gdynia
  3. Biofarm Basket Junior Poznań
  4. Trefl Sopot
  5. Exact Systems Śląsk Wrocław
  6. WKK Wrocław
  7. King BC Szczecin
  8. Polonia Warszawa

Pierwsza piątka

  • Mateusz Kaszowski (Asseco Gdynia)
  • Marcin Woroniecki (Biofarm Basket Junior Poznań)
  • Grzegorz Kamiński (Asseco Gdynia)
  • Paweł Strzępek (Hensfort Przemyśl)
  • Szymon Janczak (Hensfort Przemyśl)

MVP

  • Rafał Serwański (Hensfort Przemyśl)

THE BEST PLAYER IN THE TEAM WKS:

  • Igor Kozłowski

 

Hala POSiR Przemyśl ul.Mickiewicza 30

Grupa  ,,A,,
Hensfort Przemyśl
Asseco Gdynia
Polonia Warszawa
Exact Systems Śląsk Wrocław

GRUPA ,,B,,
Trefl Sopot
Biofarm Basket Junior Poznań
WKK Wrocław
King BC Szczecin

Transmisja live

Wideo

Wywiady:

 

Terminarz/wyniki

 

Środa (16.05.2018)
godz. 12:00 Trefl Sopot SA vs WKK Wrocław 66:77
godz. 14:15 Asseco Gdynia vs Polonia Warszawa 72:64
godz. 16:45  Biofarm Basket Junior Poznań vs King BC Szczecin 93:57
godz. 19:30 Hensfort Przemyśl vs Exact Systems Śląsk Wrocław 100:73
Czwartek (17.05.2018)
godz. 12:00  King BC Szczecin vs Trefl Sopot SA 57:87
godz. 14:15  Exact Systems Śląsk Wrocław vs Asseco Gdynia 79:83
godz. 16:45 WKK Wrocław vs  Biofarm Basket Junior Poznań  82 : 101
godz. 19:00 Hensfort Przemyśl vs Polonia Warszawa 76 : 103
 Piątek (18.05.2018)
godz. 12:00 WKK Wrocław vs   King BC Szczecin 91:84
godz. 14:15  Polonia Warszawa vs  Exact Systems Śląsk Wrocław 69:90
godz. 16:45 Biofarm Basket Junior Poznań vs Trefl Sopot SA 66:76
godz. 19:00 Hensfort Przemyśl vs Asseco Gdynia 75:72
 Sobota (19.05.2018)
godz. 10:00 Polonia Warszawa vs King BC Szczecin 87:95
godz. 12:15 WKK Wrocław vs Exact Systems Śląsk Wrocław 75:77
godz. 14:45 Asseco Gdynia vs Biofarm Basket Junior Poznań 84 : 60
godz. 17:00 Trefl Sopot SA vs Hensfort Przemyśl  76 : 78
 Niedziela (19.05.2018)
godz. 10:45 Biofarm Basket Junior Poznań vs Trefl Sopot 95:78
godz. 13:00 Asseco Gdynia vs Hensfort Przemyśl 61:64

plakat MP U18