Już w środę (30.05.2018) rozpoczynają się finały MP U16. Impreza odbywać się będzie we Wrocławiu w WKK Sport Center przy ulicy Czajcza 19. Nasz zespół został rozlosowany do grupy A, gdzie zmierzy się z: WKK Wrocław, Polonią Warszawa oraz Siarką Tarnobrzeg. 

Klasyfikacja końcowa
  1. UKS Siódemka Sopot
  2. Exact Systems Śląsk Wrocław
  3. Biofarm Basket Junior Poznań
  4. Polonia Warszawa
  5. WKK Wrocław
  6. MKS Dąbrowa Górnicza
  7. UKS Probasket Mińsk Mazowiecki
  8. Siarka Tarnobrzeg
Pierwsza piątka turnieju
  • Kacper Gordon (Polonia Warszawa)
  • Szymon Sobiech (Biofarm Basket Junior Poznań)
  • Kacper Marchewka (Exact Systems Śląsk Wrocław)
  • Michał Mindowicz (Exact Systems Śląsk Wrocław)
  • Nikodem Czoska (UKS Siódemka Sopot)
MVP
  • Daniel Ziółkowski (UKS Siódemka Sopot)
Wideo
Zdjęcia

Finały MP U16

Grupa A

Exact Systems Śląsk Wrocław
Polonia Warszawa
WKK Wrocław
Siarka Tarnobrzeg

Grupa B

Biofarm Basket Junior Poznań
MKS Dąbrowa Górnicza
UKS Probasket Mińsk Mazowiecki
Trefl Sopot

 

Środa (30.05.2018)
godz. 12:00 Biofarm Basket Junior Poznań vs Trefl Sopot 83:86
godz. 14:30 MKS Dąbrowa Górnicza vs UKS Probasket Mińsk Mazowiecki 84:75
godz. 17:00 Polonia Warszawa vs WKK Wrocław 84:87
godz. 19:45 Exact Systems Śląsk Wrocław vs Siarka Tarnobrzeg 93:58
Czwartek (31.05.2018)
godz. 12:00 UKS Probasket Mińsk Mazowiecki vs Biofarm Basket Junior Poznań 73:82
godz. 14:30 Siarka Tarnobrzeg vs Polonia Warszawa 58:90
godz. 17:00 WKK Wrocław vs Exact Systems Śląsk Wrocław 67:77
godz. 19:30 Trefl Sopot vs MKS Dąbrowa Górnicza 90:72
 Piątek (01.06.2018)
godz. 12:00 Exact Systems Śląsk Wrocław vs  Polonia Warszawa 73:77
godz. 14:30 UKS Probasket Mińsk Mazowiecki vs Trefl Sopot 87:100
godz. 17:00 Biofarm Basket Junior Poznań vs MKS Dąbrowa Górnicza 84:51
godz. 19:30 WKK Wrocław vs Siarka Tarnobrzeg  93:76
 Sobota (02.06.2018)
godz. 12:00 Siarka Tarnobrzeg vs UKS Probasket Mińsk Mazowieck 73:84
godz. 14:30 MKS Dąbrowa Górnicza vs WKK Wrocław 83:96
godz 17:00  Polonia Warszawa vs Trefl Sopot 71:83
godz. 19:30 Biofarm Basket Junior Poznań vs Exact Systems Śląsk Wrocław 78:81
 Niedziela (03.06.2018)
godz. 11:30 Polonia Warszawa vs Biofarm Basket Junior Poznań 72:89
godz. 14:00 UKS Siódemka Sopot vs Exact Systems Śląsk Wrocław 96:88

finały MP u16 plakat