Czterech zawodników powołanych do Kadry Polski U18 !!!

wpis w: Juniorzy | 0

Kacper Gordon, Kacper Marchewka, Igor Kozłowski oraz Aleks Żmijak zostali powołanie na konsultację szkoleniową Kadry Polski U18, która odbędzie się w dniach 17-21.05.2019 w Pruszkowie.

Serdecznie gratulujemy zarówno zawodnikom, rodzicom jak i ich trenerom!

Kacper Gordon

Kacper Gordon

Kacper Marchewka

Kacper Marchewka

Aleks Żmijak

Aleks Żmijak

Igor Kozłowski

Igor Kozłowski

 

Pełna lista powołanych:

1. Chodukiewicz Bartosz – MKS Dąbrowa Górnicza SA
2. Didier-Urbaniak Benjamin – Trefl Sopot SA
3. Gordon Kacper – Exact Systems Śląsk Wrocław
4. Góreńczyk Miłosz – Grono SSA / SKM Zastal
5. Griszczuk Aleksander – WKK Wrocław / SMS PZKosz Władysławowo
6. Jewuła Kamil – MUKS 1811 Tarnów / KS Korona
7. Kaszowski Mateusz – GKK Arka SA
8. Klawa Łukasz – Trefl Sopot SA
9. Kulikowski Błażej – Trefl Sopot SA
10. Lentka Aleksander – WKK Wrocław
11. Lis Piotr – Trefl Sopot SA
12. Lis Piotr – GKK Arka SA
13. Marchewka Kacper – Exact Systems Śląsk Wrocław
14. Milićić Igor – Ratiopharm Ulm
15. Rompa Sebastian – Trefl Sopot SA
16. Sadowski Jakub – Fundacja Akademii Koszykówki Legii Warszawa
17. Sobkowiak Adrian – Twarde Pierniki SA / SMS PZKosz Władysławowo
18. Tomaszewski Wojciech – Fundacja PBG Basket Junior
19. Zapała Szymon – Trefl Sopot SA / SMS PZKosz Władysławowo
20. Żmijak Aleks – Exact Systems Śląsk Wrocław

21.Igor Kozłowski-Exact Systems Śląsk Wrocław

22.Miłosz Korolczuk- GKK  Arka SA

23.Życzkowski Oskar-Trefl Sopot SA

Planowane akcje

1 2019-05-18 2019-05-21 Pruszków konsultacja szkoleniowa
3 2019-06-15 2019-06-22 COS Szczyrk zgrupowanie szkoleniowe
4 2019-06-23 2019-06-26 Skopje (Macedonia) gry kontrolne w Polsce
5 2019-07-01 2019-07-06 Pruszków konsultacja szkoleniowa
6 2019-07-07 2019-07-10 Helsinki (Finlandia) gry kontrolne za granicą
7 2019-07-13 2019-07-15 Pruszków konsultacja szkoleniowa
8 2019-07-16 2019-07-19 Pruszków gry kontrolne w Polsce
9 2019-07-21 2019-07-23 COS Zakopane konsultacja szkoleniowa
10 2019-07-24 2019-08-05 Oradea (Rumunia) Mistrzostwa Europy Dywizji B