Exact Systems Śląsk Wrocław brązowym medalistą MP U18 – Gdańsk 08-12.05.2019

wpis w: Juniorzy | 0
Klasyfikacja końcowa:

1.Asseco Arka Gdynia

2.Trefl Sopot

3.Exact Systems Śląsk Wrocław

4.Szkoła Gortata Politechnika Gdańska

5.WKK Wrocław

6.Biofarm Basket Junior Poznań

7.KS Procar Spójnia Stargard

8.Zastal Fatto Developer Zielona Góra

 

Grupa A
1. Asseco Arka Gdynia 6 3-0
2. Exact Systems Śląsk Wrocław 5 2-1
3. WKK Wrocław 4 1-2
4. Zastal Fatto Developer Zielona Góra 3 0-3
Grupa B
1. Trefl Sopot 6 3-0
2. Szkoła Gortata Politechnika Gdańska 5 2-1
3. Biofarm Basket Junior Poznań 4 1-2
4. KS Procar Spójnia Stargard 3 0-3

Terminarz/wyniki

Środa (08.05)

godz. 11:00 Biofarm Basket Junior Poznań – KS Procar Spójnia Stargard 74:41
godz. 13:15 WKK Wrocław – Exact Systems Śląsk Wrocław 59:70
godz: 15:30 Zastal Fatto Developer Zielona Góra – Asseco Arka Gdynia 67:94
godz: 17:45  Trefl Sopot – Szkoła Gortata Politechnika Gdańska 126:76

Czwartek (09.05)

godz. 11:00 Exact System Śląsk Wrocław – Zastal Fatto Developer Zielona Góra
82 : 52
godz. 13:15 Biofarm Basket Junior Poznań – Trefl Sopot 71 : 104
godz. 15:30 Asseco Arka Gdynia – WKK Wrocław 75 : 57
godz. 17:45 KS Procar Spójnia Stargard- Szkoła Gortata Politechnika Gdańska 70:82

Piątek (10.05)

godz. 11:00 Zastal Fatto Developer Zielona Góra – WKK Wrocław 77 : 91 
godz. 13:15 Trefl Sopot – KS Procar Spójnia Stargard 105 : 52
godz. 15:30 Asseco Arka Gdynia – Exact Systems Śląsk Wrocław 73 : 64 
godz. 17:45 Szkoła Gortata Politechnika Gdańska – Biofarm Basket Junior Poznań 71 : 70

Sobota (11.05)

godz. 11:00 Zastal Fatto Developer Zielona Góra A4 – B4 KS Procar Spójnia Stargard 58 : 63
godz. 13:15 Biofarm Basket Junior Poznań B3 – A3 WKK Wrocław 66 : 71
godz: 15:30 Exact Systems Śląsk Wrocław A2 – B1 Trefl Sopot 54 : 69
godz. 17:45 Szkoła Gortata Politechnika Gdańska B2 – A1 Asseco Arka Gdynia 60:91

Niedziela (12.05)

godz: 11:00 Exact Systems Śląsk Wrocław-Szkoła Gortata Politechnika Gdańska 97:46
godz. 13:15 Trefl Sopot-Asseco Arka Gdynia 66:69