Polska Mistrzem Europy do lat 16!!!!!!!!

wpis w: Kadeci | 0

W wielkim finale ME U16 Polacy pokonali kadrę Holandii 71:58 i zostali MISTRZAMI EUROPY DYWIZJI B!!!!!!!!! Serdecznie gratulujemy ogromnego sukcesu Maksymilianowi, Wojtkowi oraz całej kadrze i sztabowi trenerskiemu! Polska – Holandia 71:58 (15:16, 17:22, 18:12, 21:6) Punkty: Wiśniewski 23, Sochan … Continued

Polska w finale ME U16 – awans do dywizji A!

Kadra Polski do lat 16 pokonała w spotkaniu półfinałowym gospodarzy turnieju Czarnogórę czym zapewniła sobie, oprócz gry w wielkim finale, awans do dywizji A! Dobry mecz rozegrali nasi zawodnicy:  Maksymilian Wilczek 12 pkt 2zb 1 ast Wojciech Siembiga 9 pkt … Continued

Kadra Polski w półfinale ME U16!

Polacy wciąż niepokonani! W meczu ćwierćfinałowym pokonaliśmy kadrę Czech 89:77 (Wojciech Siembiga 16pkt 2zb, Maksymilian Wilczek 8pkt 4zb 2ast ) i awansowali do strefy medalowej. W półfinale reprezentacja Polski zmierzy się z gospodarzami turnieju, czyli Czarnogórą. Początek spotkania dzisiaj o … Continued

Polacy w ćwierćfinale ME U16 dywizji B!

Kadra Polski do lat 16, w której skład wchodzą Maksymilian Wilczek oraz Wojciech Siembiga, wygrała swoją grupę i zagra jutro o godzinie 18:15 w ćwierćfinale z reprezentacją Czech, która zajęła drugie miejsce w grupie B. Średnie naszych zawodników w dotychczasowych … Continued

Polska ze srebrnym medalem ME U18 Dywizji B!

wpis w: Juniorzy | 0

Reprezentacja Polski do lat 18 kończy rozgrywane w Rumunii Mistrzostwa Europy dywizji B ze srebrnym medalem oraz awansem do dywizji A, czyli do grona najlepszych 16 drużyn Europy. Serdecznie gratulujemy sukcesu całej drużynie, w tym KACPROWI GORDONOWI, IGOROWI KOZŁOWSKIEMU, KACPROWI … Continued

Polacy w finale ME dywizji B!!!

We wczorajszym półfinale nasza Reprezentacja Polski do lat 18 pokonała kadrę Czech 76:58 i tym samym zapewniła sobie awans do dywizji A. Bardzo dobre spotkanie rozegrała cała trójka naszych zawodników:  -Igor Kozłowski: 13 pkt (5/7 z gry, 2/3 za 3) … Continued

Polacy w FINALE ME U18-AWANS DO DYWIZJI A !!!

Reprezentacja Polski U18 pokonała Czechy 76:58 i tym samym zagra w finale ME Dywizji B oraz zapewniła sobie awans do Dywizji A‼🇵🇱 Tym bardziej cieszy nas, że do zwycięstwa w półfinale drużynę poprowadziło trzech młodych Trójkolorowych:  -Igor Kozłowski: 13 … Continued

Czwarte zwycięstwo Polaków w fazie grupowej ME U18

Reprezentacja Polski do lat 18, w której występuje aż 3 naszych zawodników (Kacper Gordon, Kacper Marchewka i Igor Kozłowski), rozpoczęła turniej Mistrzostw Europy dywizji B od 3 zwycięstw! Biało-czerwoni kolejno wygrywali z reprezentacjami Bułgarii (84:75), Rumunii (66:52), Belgii (65:43) oraz … Continued