Szkoły

Koszykówka chłopców - BASKETMANIA (SP 118)

 

Trenerzy Miejsce
Ryszard Jakubowski 888175561 ryszjakubmocny@interia.pl SP 118 ul. Bulwar Ikara
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
x x 14.30 – 15.30 x 14.30 – 15.30 x x

Koszykówka chłopców - BASKETMANIA (ZSP 16)

Trenerzy Miejsce
Katarzyna Krychowska 693040773 kkrychowska@o2.pl Zespół Szkolno Przedszkolny 16 ul. Wietrzna 50
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
12.05 – 12.50 13.15 – 14.00 x 13.15 – 14.00 x x x

Koszykówka chłopców - BASKETMANIA (SP 51)

Trenerzy Miejsce
Monika Radziwon 509626044 monikaradziwon@o2.pl SP 51 ul. Krępicka
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
x x x 15.15-17.00 x x x

Koszykówka chłopców - BASKETMANIA (SP 27)

Trenerzy Miejsce
Adam Omelan 793552728 adamomelan@gmail.com SP 27 ul. Rumiankowa 34
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
x x x x 16.00 – 18.00 x x

Koszykówka chłopców - BASKETMANIA (SP 9)

Trenerzy Miejsce
Jarosław Pytkowski 605428613 pytkowski.jaroslaw@gmail.com SP 9 ul. Nyska 66
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
16.00-17.00 x x 14.20-15.20 x x x

Koszykówka chłopców - BASKETMANIA (SP 61 i ZSP 16)

Trenerzy Miejsce
Dawid Mikoś 792484982 em.dawid@wp.pl Zespół Szkolno Przedszkolny 16 ul. Wietrzna 50
 SP 61 ul.Skarbowców
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
x x 17.00-20.00 7.30 – 8.20 13.15 – 14.55 7.30 – 8.20
 SP 61  ZSP 16  ZSP 16

Koszykówka chłopców - BASKETMANIA (SP 34)

Trenerzy Miejsce
Artur Szymajda 602855685 anart.sport@gmail.com SP 34 ul. Gałczyńskiego 8
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
x 14.45 – 16.30 14.45 – 15.45 x 15.35 – 17.20 x x

Koszykówka chłopców - BASKETMANIA (ZSP 14)

Trenerzy Miejsce
Robert Siwy 604790747 adm.sp24@op.pl ZSP nr 14 ul. Częstochowska 42
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
c x 14.30 – 16.00 x 14.30 – 15.30 x x

Koszykówka chłopców - BASKETMANIA (ZSP 14)

Trenerzy Miejsce
Marcin Gładysław 514074361 hund07@go2.pl ZSP 14 ul. Częstochowska 42
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
x 16.15 – 18.15 x 16.15 – 18.15 x x x

Koszykówka chłopców - BASKETMANIA (SP 26)

Trenerzy Miejsce
Łukasz Symonowicz 691260274 ronhi@wp.pl ZSP 26 (SP 26) ul. Suwalska
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
16.30 – 17.30 x 16.30 – 17.30 16.30 – 17.30 x x x

Koszykówka chłopców - BASKETMANIA (Gim. 18)

Trenerzy Miejsce
Magdalena Dudziak 662506364 madkrupowicz@inmail.pl Gimnazjum nr 18 ul. Kłodnicka
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
17.00 – 18.30 x 17.00 – 18.30 x x x x

Koszykówka chłopców - BASKETMANIA (SP 107)

Trenerzy Miejsce
Mariusz Kowalski 691833855 mm_kowalski@o2.pl SP 107 ul. Prusa
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
x 15.30 – 17.00 x 16.00 – 18.00 x x x

Koszykówka chłopców - BASKETMANIA (SP 1)

Trenerzy Miejsce
Emilia Marut 604239428 emilam4@o2.pl SP 1 ul. Nowowiejska
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
x x x 14.30 – 17.00 x x x

Koszykówka chłopców - BASKETMANIA (SP 10)

Trenerzy Miejsce
Filip Gryszko 601222625 grycho23@interia.pl SP 10 ul. Inflandzka
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
13.30 – 17.30 x x x x x x

Koszykówka chłopców - BASKETMANIA (SP 113)

Trenerzy Miejsce
Tomasz Szewczyk 510142880 szewcu1617@wp.pl SP 113 ul. Zemska
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
x x x 14.45-16.30 x x x

Koszykówka chłopców - BASKETMANIA (SP 76)

Trenerzy Miejsce
Beniamin Jurgaś 691638351 beniaminjurgas@gmail.com SP 76 ul. Wandy 13
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
x 18.30 – 19.30 19.30 – 20.30 x x x x

 

Sekcja WKS „Śląsk” współpracuje także ze szkołami z okolic Wrocławia:

Koszykówka chłopców - OKOLICE BASKETMANII (Smolec)

Trenerzy Miejsce
Łukasz Borsuk 503195084 lukaszborsuk@interia.pl Waldemar Radzicki 602266684 wradzicki@o2.pl ZSP Smolec ul. Kościelna 2
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
x x x x x 9.00 – 13.00 x