Obstawianie wyników różnorodnych wydarzeń stało się bardzo popularne wśród społeczeństwa. Jedni gracze liczą na dobra zabawę, przypływ emocji oraz sprawdzenie własnego szczęścia i wiedzy. Jednak znaczna część użytkowników legalnych serwisów bukmacherskich liczy na korzyści materialne i wysokie wygrane. Choć niewielu udaje się z tego tytułu zostać milionerem, to doświadczeni gracze z pewnością mogą dorobić do pensji kilka złotych. Jakiej wysokości są to kwoty? Ile inwestować u bukmachera? Czym kierować się podczas decyzji i własnym wkładzie?

Wkład własny, a wygrana

Nie od dziś wiadomo, że wysokość wygranej zależy przede wszystkim od wkładu. Jednak czy tylko? Czy wysoka inwestycja zawsze przynosi wymierne zyski? Aby dorobić się na grze warto zastosować kilka zasad, jak również trzymać się ich bez względu na wszystko. Własna strategia prędzej czy później przynosi oczekiwane efekty. Wkład własny oczywiście jest jedną z nich, jednak nim też warto odpowiednio dysponować.

Od czego zależy wysokość inwestycji w zakłady bukmacherskie?

Wielu pasjonatów sportu i przewidywania wyników, którzy grają przede wszystkim dla zabawy nie wkładają w nią sporej ilości pieniędzy. Jednak Ci, którzy chcą znacznie zarobić na tego rodzaju działaniach często inwestują znaczną części swojego budżetu. Jednak nie jest to tylko zależne od chęci. Wartość kuponów często zależna jest od statusu danej osoby. Zupełnie inne podejście mają osoby, które nie posiadają stałego zatrudnienia – studenci, uczniowi czy bezrobotni, a zupełnie inne osoby majętne. Dla jednych jest to sposób na mały dorobek, dlatego inwestują niskie kwoty regularnie. Dla drugich liczą się tylko wysokie wygrane, nie koniecznie osiągane w sposób ciągły.

Ile inwestować u bukmachera?

Rozpoczynając przygodę w serwisie bukmacherskim należy zwrócić uwagę na początkowe bonusy powitalne. Coraz częściej są one bardzo korzystne, dlatego gracze wpłacają sporą cześć pierwszego depozytu. Dzięki temu możliwe jest otrzymanie dwukrotności pierwszej wpłaty. Dla przykładu wpłacając 1000 zł nowy użytkownik otrzymuje na grę drugie tyle. Zatem na pierwszy depozyt warto zebrać i zainwestować konkretną sumę. Kolejne powiększanie stanu konta zależne jest od predyspozycji, możliwości oraz chęci gracza.

Dochody z gry można uzyskać w dwojaki sposób. Mniej doświadczeni gracze, którzy jeszcze nie mają do końca ustalonej pewnej strategii powinni tworzyć zakłady za niskie kwoty. Wkład 5 czy 10 zł za kupon już może przynieść sukces. Częste, rozważne i regularne obstawianie za takie kwoty przynosi może i nie imponujące dochody, jednakże częstsze zarobki. Co w sumie może przynieść kilkaset złotych miesięcznie do kieszeni.

Osoby, które mają więcej, odwagi, pieniędzy i chęci ryzyka często bazują na kwotach sięgających kilku tysięcy złotych. Takie zakłady w przypadku wygranej dają niekiedy sukces w wysokości nawet kilkudziesięciu czy kilkaset tysięcy złotych. Jednakże warto pamiętać, że statystycznie zdarza się to niewielu osobom –  około 10-15% graczy.

Odpowiadając więc na pytanie „Ile inwestować u bukmachera” nie znajdziemy jednoznacznego rozwiązania. Rozsądnym wydaje się wydawać na kupony kilka – kilkadziesiąt złotych. Jednakże każdy gracz posiada własną strategię gry i możliwości.